Biedronka promocje - masło gratis. Z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka, przy zakupie innych produktów za min. 49 zł kupując masło ekstra Mleczna Dolina, dostaniemy voucher 100
'W tym tygodniu' - nowa gazetka promocyjna sieci sklepów promocje z gazetki sieci Biedronka: Winogrono różowe 1 kg - 7,49 zł. Łopatka wieprzowa bez kości Kraina Mięs 1 kg - 8,49 zł. Masło osełkowe Mleczna Dolina 2x300 g - 11,98 rabaty - wybrane lody minimum 20% taniej przy zakupie 2 opakowań. Oferta ważna od do albo według dat podanych przy produktach lub do wyczerpania także:• wszystkie aktualne gazetki promocyjne sklepów Biedronka,• inne gazetki promocyjne z kategorii Hipermarkety i supermarkety,• najnowsze gazetki promocyjne.
2,49 zł Kaufland. masło: MLEKOVITA Masło polskie ekstra - 82% tł. 200 g sztuka (z kartą =100 G 2,25) (bez karty =100 G 3,50) Masło, tłuszcze i margaryny
Lidl, Biedronka, Auchan – mamy gazetki sprzed 10 lat!Inflacja powoduje, że ceny rosną gwałtownie, w poprzednim miesiącu to już prawie 15 procent! Zastanawialiście się, ile wydawaliśmy na zakupy 10 lat temu? Oto gazetki sklepowe z Auchan, Biedronki i Lidka z 2012 roku. Będziecie zaskoczeni. W galerii zdjęć mamy skany starych gazetek z 2012 roku. KLIKNIJ W KOLEJNE ZDJĘCIE/PRZESUŃ KURSOR W PRAWO Lidl/Biedronka/AuchanInflacja powoduje, że ceny rosną gwałtownie, w poprzednim miesiącu to już prawie 15 procent! Zastanawialiście się, ile wydawaliśmy na zakupy 10 lat temu? Oto gazetki sklepowe z Auchan, Biedronki i Lidka z 2012 roku. Będziecie zaskoczeni. W galerii zdjęć mamy skany starych gazetek z 2012 roku. KLIKNIJ W GALERIĘ ZDJĘĆLidl, Biedronka, Auchan – mamy gazetki sprzed 10 lat! Chcecie się wkurzyć? To zobaczcie te cenyInflacja powoduje, że ceny rosną gwałtownie, w poprzednim miesiącu to już prawie 15 procent! Zastanawialiście się, ile wydawaliśmy na zakupy 10 lat temu? Oto gazetki sklepowe z Auchan, Biedronki i Lidka z 2012 roku. Będziecie zaskoczeniCo tam znaleźliśmy? Na przykład? Znaleźliśmy masło za...2,49 to jeden z hitów cenowych, które dziś wbijają w fotel. Ale jest też kawa tchibo za Kołpaki za 22,99 kiełbasa śląska za 10 zł, czy serki Almette za 2,89 zł i wiele innych ciekawostek. Sprawdźcie, co kupowaliśmy i za ile w 2012 roku w sklepach Biedronka, Auchan i dziś miesięcznie Polacy wydają na żywność?Każda wizyta w sklepie wiąże się z wydatkami. Ile wydają jednorazowo Polacy w sklepie spożywczym? Co czwarty z nas mieści się w kwocie 51-100 zł. Niemal tyle samo osób wydaje 101-150 zł. W przedziale 151-200 zł mieści się 17,3% Polaków. Więcej, bo 202-250 zł wydaje 11% z nas. Tyle samo osób –7,9% – mieści się w jednorazowych wydatkach w przedziale 251-300 zł, jak i powyżej 300 zł. Najmniej – poniżej 50 zł – w sklepie zostawia zaledwie 6,2% Polaków. Jak przekłada się to na wydatki miesięczne?Okazuje się, że wydatki na żywność stanowią sporą część domowych budżetów Polaków, biorąc pod uwagę wskaźniki średnich zarobków. Niemal tyle samo z nas – 21,2% oraz 21,3% wydaje na zakupy odpowiednio 1001-1500 zł oraz 1501-2000 zł miesięcznie. Mniej wydaje 18,1% Polaków. Wartość ich miesięcznych zakupów nie przekracza 501-1000 zł. W wydatkach w granicach 2001-2500 zł mieści się nieco ponad 17% Co dziesiąta osoba wydaje miesięcznie 2501-3000 zł. Niewiele ponad 5% osób kupuje w ciągu miesiąca jedzenie za 3001-3500 zł. Jeszcze mniej, bo nieco ponad 2% Polaków może sobie pozwolić na wydanie 3501-4000 zł na ten cel. Więcej wydaje jedynie 0,5% ankietowanych, którzy mogą sobie pozwolić na wydatek rzędu 4501-5000 zł. Powyżej 5000 zł na jedzenie przeznacza 0,6% badanych osób. Po drugiej stronie są ci, którzy wydają najmniej – poniżej 500 zł miesięcznie. Jest ich zaledwie 3,1% - czytamy w opracowaniu firmy Maczfit. Lidl, Biedronka, Auchan – mamy gazetki sprzed 10 lat! Chceci... Polecane ofertyMateriały promocyjne partnera
Masło Ekstra Łowickie 3x200 g - 11,37 zł*. Winogrona różowe Red Globe 1 kg - 5,99 zł. Mango osteen 1 kg - 7,49 zł. * - cena promocyjna przy zakupach za minimum 49 zł. Limit 3 opakowań na paragon. Oferta ważna od poniedziałku 18.10 do środy 20.10 lub do wyczerpania asortymentu.
Po drastycznych podwyżkach cen masła markety sieci Lidl i Biedronka chcą przyciągnąć klientów zaskakującymi MASŁA W BIEDRONCE - ZAKUPY ZA 49 ZŁJak czytamy na Biedronka obniża cenę cenę 200-gramowej kostki masła do 3,99 zł (standardowa cena tego produktu wynosi 5,99 zł, czyli obniżka sięga 2 zł) pod warunkiem, że klient zrobi zakupy za min. 49 zł. Sieć wprowadziła też ograniczenie ilościowe. Na jeden paragon można kupić tylko 3 kostki SIĘ NOWI ŚWIADKOWIE W SPRAWIE ŚMIERCI MAGDALENY ŻUKPROMOCJA MASŁA W LIDLU- 6 W CENIE 5Lidl postawił na duże zapasy. Jeśli klient chce kupić masło w specjalnej cenie 4,99 zł (czyli o 1 zł taniej za kostkę), to będzie musiał kupić aż 6 kostek naraz. Oferta niemieckiego dyskonta jest reklamowana jako "6 w cenie 5".Polecane ofertyMateriały promocyjne partnera
Promocja na: Masło Mlekovita w sklepach sieci Biedronka. Masło Mlekovita w super cenie - zobacz promocję i najbliższe sklepy!
W trwającym tygodniu Biedronka po raz kolejny postanowiła obniżyć ceny wielu produktów spożywczych (i nie tylko). Atrakcyjna cena dotyczy między innymi masła i kiełbasy, a także jogurtów i kefirów. Większość promocji sieci jest jednak ograniczona obniża cenyPromocja dotyczy między innymi kiełbasy śląskiej (wieprzowo-wołowej) marki Sokołów. Drugie opakowanie tejże (o wadze 660 gramów) nabyć będzie można za… złotówkę. Równie okazyjna będzie także cena masła z Mlekovity – przy zakupie trzech kostek wyniesie bowiem zaledwie 4,99 złotych za wędzone łososie (marki Marinero) nabyć można w równie atrakcyjnej promocji. Przy kupnie dwóch, drugie opakowanie zostanie bowiem przecenione o 50% (niezbędna dla skorzystania z oferty będzie jednak karta „Moja Biedronka”). Opcja „2+1” (w której trzeci, określony produkt dostępny jest gratis) obejmie zaś między innymi pistacje solone od Top, wszystkie soki i smoothies marki Vital (które to można mieszać dowolnie). Za darmo będzie można również otrzymać serek waniliowy prosty Tutti, a także jogurty naturalne oraz kefiry – w promocji „3+1”.Tańsze będą też: warzywa (marchewka nawet do 57% mniej, kalafior zaś – 50%), owoce (pomarańcze za jedyne 2,49 złotych za kilogram), mięso (karkówka wieprzowa w cenie 8,99 złotych za kilogram) czy produkty wegańskie (hummusy 33% taniej).Do skorzystania z części promocji niezbędne jest posiadanie karty „Moja Biedronka”. Oferta potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania materiały prasowe Biedronkfot. materiały prasowe BiedronkArtykuły polecane przez redakcję Lelum:Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegółWidzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”Niestety ceny za podstawowe artykuły spożywcze nadal są bardzo wysokie i nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie ta niekorzystna sytuacja miała się zmienić na lepsze. Na szczęście w niektórych sklepach występują naprawdę ogromne rabaty. Najciekawsze okazje cenowe oferuje Biedronka, która objęła dużymi zniżkami masło, cukier i wiele innych produktów. Przekonaj
Większość z nas robi zakupy w portugalskiej sieci popularnych dyskontów. Do Biedronki mamy zazwyczaj blisko i znajdziemy je dzisiaj w każdym większym i mniejszym mieście. Dlatego nie mogło zabraknąć takiego wpisu na blogu i już spieszę z pomocą, co warto kupić w Biedronce! Moje zestawienie jest oczywiście subiektywne. Są to produkty, które sama kupuję i mogę je polecić każdemu. Na pewno zauważyliście z moich dotychczasowych wpisów, że jestem raczej wymagająca w kwestii zdrowej żywności. Moim zdaniem składy wszystkich opisanych produktów są w porządku. Nie mam po nich żadnych sensacji zdrowotnych i sprawdzają się w mojej kuchni, a w dodatku są naprawdę w korzystnych cenach! Na blogu propaguję zdrowy styl życia i odżywianie w oparciu o jak najmniej przetworzone i naturalne produkty. Poniższe produkty spełniają te kryteria i uważam je za całkiem zdrowy wybór. Jeśli ułatwię Wam podjęcie decyzji lub rozwieję Wasze wątpliwości, co warto kupić w Biedronce, zapraszam do lektury! 1. MAKARONY Makaron z czerwonej soczewicy Fusilli 100% z czerwonej soczewicy marki go Vege Składniki: mąka z czerwonej soczewicy 100% Cena: 4,99 zł za 250 g Makaron z zielonego groszku Penne 100% z zielonego groszku marki go Vege. Makaron bezglutenowy Składniki: mąka z zielonego groszku 100% Cena: 4,99 zł za 250 g Makaron z ciecierzycy Spaghetti 100% z ciecierzycy marki go Vege. Makaron bezglutenowy Składniki: mąka z ciecierzycy 100% Cena: 4,99 zł za 250 g Makaron ryżowy Makaron ryżowy 5 mm marki Asia Flavours. Produkt wegański oraz bez glutenu Składniki: mąka ryżowa 91,17%, skrobia z tapioki 8,33%, sól 0,5% Cena: 4,99 zł za 200 g Wszystkie wyżej wymienione makarony są zdrową alternatywą wobec tradycyjnych makaronów pszennych. Są produktami bezglutenowymi. Makarony z soczewicy, zielonego groszku i ciecierzycy to świetna opcja na przemycenie w jadłospisie białka i błonnika. Wszystkie makarony mają bardzo ciekawe smaki, które można wykorzystać z powodzeniem w różnych kombinacjach – z dodatkiem sosu w daniu głównym, jako składnik sałatki lub tradycyjnie w zupie. Z kolei makaron ryżowy to podstawa w daniach kuchni azjatyckiej. Korzystam z niego zdecydowanie najczęściej, ponieważ ma bardzo neutralny smak. Można dodać go do zupy, zjeść z domowym pesto, użyć w daniu głównym. Bardzo lubię wszystkie opisane wyżej makarony. Cieszę się, że Biedronka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób eliminujących gluten z diety oraz tym, które chcą się zdrowo odżywiać. Jeszcze kilka lat temu można było pomarzyć o takiej różnorodności wśród makaronów, a dziś nie wiadomo co wybrać 😊 Przyznam się Wam, że spośród produktów, które moim zdaniem warto kupić w Biedronce, w makarony zaopatruję się najczęściej. 2. ROŚLINY STRĄCZKOWE Soczewica czerwona Marka Plony Natury Cena: 3,69 zł za 500 g Soczewica zielona Marka Plony Natury Cena: 3,69 zł za 500 g Fasola Piękny Jaś Karłowy Marka Plony Natury Cena: 4,85 zł za 500 g Ciecierzyca Marka Plony Natury Cena: 3,69 zł za 500 g Ekologiczny groszek konserwowy Marka go Bio. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Składniki: groszek zielony 61%, woda, sól, cukier trzcinowy Cena: 4,49 zł za 400 g (masa netto) – 250 g (masa netto po odsączeniu zalewy) O właściwościach zdrowotnych strączków wiedzą już chyba wszyscy. Rośliny strączkowe słyną z tego, że łączą w sobie zarówno białko, jak i błonnik pokarmowy. Wszystkie rośliny strączkowe są bogactwem roślinnego białka, które jest znacznie bardziej wartościowe oraz łatwiej przyswajalne i trawione niż popularne białko z mięsa. Soczewica czerwona jest niezastąpiona w warzywnych gulaszach, curry, może być składnikiem zup czy sałatek. Soczewica zielona u mnie pojawia się często w domowych pasztetach, ale można jej używać w taki sam sposób jak soczewicę czerwoną. Różni się od soczewicy czerwonej tym, że najpierw trzeba ja moczyć w wodzie i wymaga dłuższego gotowania. Fasola biała u mnie pojawia się w dosyć popularnej fasolce po bretońsku. Natomiast ciecierzycę można używać z powodzeniem w ciastkach, brownie, domowej nutelli, humusie, pastach na kanapki, pasztetach, gotować z nią zupy, curry, dodawać do koktajli. Groszek jest również moim ulubieńcem. Może być bazą zupy krem, warzywnych pasztetów i gulaszy. W sezonie letnim przygotowałam z jego dodatkiem kaszotto z kurkami. Jest świetnym dodatkiem do wielu dań. Dobrze komponuje się z rybami. 3. SIEMIĘ LNIANE Siemię lniane Marka Plony Natury Cena: 2,99 zł za 400 g Siemię lniane to nasze rodzime super food! Zawiera duże ilości kwasów tłuszczowych omega-3 niezbędnych do prawidłowej pracy naszego mózgu, układu odpornościowego, a także układu nerwowego. Pamiętajcie, że najbardziej wartościowe jest dla nas zmielone siemię lniane. O tym, dlaczego pisałam tutaj. Siemię lniane może stanowić dodatek do koktajli, sałatek, owsianki, u mnie ostatnio pojawia się w wypieku domowego pieczywa. Można przyrządzić z niego popularny „kisiel” o działaniu osłonowym na jelita. Dla wegan lub osób nietolerujących jajek siemię lniane w postaci zmielonej zalane wodą jest świetnym zamiennikiem jajka w wypiekach. 4. WAFELKI RYŻOWE Wafle ryżowe z dodatkiem sezamu i solą morską Marka go Bio. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Składniki: ryż, nasiona sezamu 1%, sól morska 0,31% Cena: 2,49 zł za 100 g Używam często wafli zamiast tradycyjnego pieczywa. Smaruję je domowymi pastami do pieczywa, domowym pesto lub zajadam je z pasztetem własnej roboty. Świetnie smakują też posmarowane masłem orzechowym z plasterkami banana! 5. NAPOJE ROŚLINNE Ekologiczny napój owsiany Marka go Vege. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Składniki: woda, pełnoziarnisty owies 12%, olej słonecznikowy, sól morska Cena: 4,49 zł za 1 l (jeszcze niedawno było 5,99!) Napój sojowy Marka go Bio. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Składniki: woda, soja 8,7% Cena: 4,99 zł za 1 l Napój ryżowy z wapniem Marka Vitanella Składniki: woda, ryż 10,6%, olej słonecznikowy, sól Cena: 4,49 zł za 1 l (jeszcze niedawno było 5,99!) Napój owsiany i ryżowy są bardzo słodkie i można się od nich uzależnić! Najbardziej wartościowy jest napój sojowy, napój ryżowy i owsiany to głównie węglowodany. Są to jednak znacznie ciekawsze i zdrowsze alternatywny niż produkt o nazwie mleko UHT, który z prawdziwym mlekiem nie ma nic wspólnego, a w procesie pasteryzacji został pozbawiony jakichkolwiek dobroczynnych składników. Napoje roślinne można używać z powodzeniem jako tradycyjne mleko. Dodaję je do owsianek, koktajli, są płynną bazą moich ciast, placków. Często dodaję je do rozrzedzenia wegańskich i wegetariańskich sosów do makaronów. Napoje roślinne, to kolejny, oprócz bezglutenowych makaronów, mój ulubiony asortyment w sieci Biedronka. 6. MASŁO ORZECHOWE Krem z orzeszków ziemnych Marka go Vege Składniki: orzeszki ziemne (arachidowe) prażone Cena: 9,99 zł za 500 g Masło orzechowe kończy się u mnie bardzo szybko. Moim ostatnim odkryciem jest dodatek masła do zupy marchewkowej. Komponuje się również w owsiankach, koktajlach, niedawno zrobiłam z jego użyciem domowe pralinki i dodałam do gorącej czekolady. Uważam, że jest to produkt wszechstronny! Do niedawna w Biedronce można było kupić masło orzechowe jedynie z dodatkiem oleju palmowego, jednak odkąd pojawiła się nowa wersja marki go Vege bez zbędnych dodatków, często się w nią zaopatruję. 7. TAHINI Tahini klasyczne Marka Elios Składniki: prażone mielone nasiona sezamu 100% Cena: 8,99 zł za 300 g Tahini, czyli inaczej pasta sezamowa może być wykorzystana jako dodatek do koktajlu, dressing do sałatki lub dodatek do owsianki. Ma specyficzny, ale zarazem ciekawy smak. Warto przemycać ją w jadłospisie, ponieważ sezam zawiera witaminy: A, E, witaminy z grupy B, cynk i kwasy tłuszczowe omega-3. Gdybyście zastanawiali się, gdzie znajdziecie tahini w korzystnej cenie, naprawdę polecam kupić je w Biedronce. 8. TOFU Tofu naturalne Marka go Vege Składniki: woda, ziarna soi 25%, substancje wiążące: chlorek wapnia, chlorek magnezu Cena: 3,95 zł za 180 g Tofu to świetne źródło białka. Ma wiele zastosowań: można zrobić z niego tofucznicę, czyli wegańską wersję jajecznicy, tofurnik – wegański odpowiednik sernika, dodać do dań obiadowych, warzywnych kotletów, a nawet do zupy, czy też zapiec lub ugotować razem z warzywami w słodko-kwaśnym sosie. Niedawno odkryłam, że tofu to świetny zamiennik twarogu i można go użyć nawet w pierogach ruskich zamiast tradycyjnego nabiału! 9. PŁATKI OWSIANE Płatki owsiane górskie Marka Plony Natury Cena: 2,39 zł za 500 g Płatków owsianych chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Klasyka! Można robić z nich ciastka, zdrowe batony i inne słodycze lub zalać wodą czy mlekiem i mamy bogate w błonnik śniadanie. Lepsze będą płatki górskie niż błyskawiczne, ponieważ jest to produkt mniej przetworzony i co się z tym wiąże zawierający więcej wartości odżywczych. Na płatkach owsianych nie ma znaku przekreślonego kłosa, więc osoby chorujące na celiakię i bezglutenowcy nie daję Wam 100% gwarancji czy płatki nie są zanieczyszczone glutenem choćby w minimalnej ilości. 10. SYROP KLONOWY Kanadyjski syrop klonowy Marka go Bio. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Składniki: organiczny syrop klonowy z Kanady 100% Cena: 16,99 zł za 250 g W tak korzystnej cenie syrop klonowy można kupić chyba tylko w Biedronce! Syrop klonowy to bardzo zdrowy zamiennik klasycznego białego rafinowanego cukru. Związki fenolowe zawarte w syropie klonowym wykazują działanie obniżające poziom glukozy we krwi i działanie przeciwnowotworowe. Poza tym syrop klonowy wspaniale smakuje! Zatem mamy słodycz i zdrowie naraz! 11. OLIWA Z OLIWEK Oliwa z oliwek extra virgin Marka go Bio. Jest to produkt pochodzący z rolnictwa ekologicznego – świadczy o tym zielony logotyp (tzw. euroliść) z certyfikatem jakości znajdującym się na opakowaniu. Oznacza to, że produkt powstał z wyeliminowaniem nawozów sztucznych z dbałością o środowisko. Cena: 13,99 zł za 500 ml 12. WODA KOKOSOWA Woda kokosowa z zielonego kokosa Marka Vitanella Składniki: woda z kokosa 100% Cena: 4,99 zł za 0,5 l Woda kokosowa jest naturalnym izotonikiem. Oznacza to, że skutecznie nas nawadnia, a dodatkowo zawiera witaminy i minerały. Woda kokosowa może być miłą odmianą dla wody mineralnej. Można z powodzeniem używać jej w koktajlach lub pić samą. 13. WODA ALKALICZNA Naturalna woda mineralna niegazowana Marka Polaris Cena: 1,29 zł za 1 l Tak, wiem, woda z plastikowych butelek truje. Bisfenol A jest bardzo szkodliwą substancją i mam tego świadomość. Jeśli jednak jesteśmy poza domem i nie mamy możliwości skorzystać z innej wody (np. filtrowanej lub z jonizatora) wolę wybrać wodę alkaliczną. Woda alkaliczna mineralna jest jeszcze lepszą opcją niż woda mineralna, ponieważ zawiera odczyn zasadowy – Sprawdzałam osobiście papierkiem lakmusowym! Ta woda faktycznie ma odczyn taki, jak producent podaje na etykiecie. Woda z odczynem zasadowym pozwoli nam zachować prawidłową równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, ponadto wpływa korzystnie na prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego oraz pokarmowego. 14. HERBATY ZIOŁOWE Mięta Marka Herbarium Cena: 1,79 zł za 60 g (30 torebek) Mięta to zdecydowanie moja ulubiona herbata ziołowa. Mięta jest świetna przy jakichkolwiek dolegliwościach związanych z przewodem pokarmowym. Ja jednak mogę ją pijać litrami ze względu na jej smak. Pokrzywa Marka Herbarium Cena: 1,79 zł za 30 g (20 torebek) Pokrzywa ma działanie moczopędne, dzięki czemu pomaga nam pozbywać się toksyn z organizmu i działa zarazem oczyszczająco na organizm. Działa również korzystnie na żołądek, wątrobę i trzustkę. Pokrzywa wspomaga produkcję czerwonych krwinek, dzięki czemu jest polecana osobom zmagającym się z anemią. Pamiętajcie, aby robić przerwy w piciu pokrzywy! Melisa Marka Herbarium Cena: 1,79 zł za 40 g (20 torebek) Melisa jest znana z działania odprężającego i ułatwiającego zasypianie. Tak naprawdę skuteczniejsza jest w dolegliwościach jelitowych. Melisa ułatwia trawienie i niweluje wzdęcia. Podobnie jak pokrzywa, działa moczopędnie, więc lepiej nie pić jej codziennie. Melisa ma także właściwości łagodzące bóle miesiączkowe. Podsumowanie Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu, kiedy zaczynałam swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem, żaden lub prawie żaden z wymieniowych przeze mnie produktów nie był dostępny w sieci takich sklepów jak Biedronka. Pozostawały głównie zakupy internetowe. Dzisiaj wybór produktów z dobrym składem w sklepach stacjonarnych jest naprawdę imponujący! W dodatku ceny tych produktów są bardzo przystępne. Nowości i aktualne promocje można śledzić tutaj. Mam nadzieję, że pomogłam Wam w zdrowych wyborach chociaż trochę i teraz wiecie już, co warto kupić w Biedronce. Wymienione produkty są zdecydowanie moimi ulubionymi, często po nie sięgam i sprawdzają się w mojej kuchni. Jeśli znacie inne godne zainteresowania produkty z popularnej sieci, dajcie znać w komentarzu, co warto kupić w Biedronce. Chętnie się dowiem czy czegoś nie przeoczyłam 😊 MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:
Szukasz informacji, jakie opinie ma masło orzechowe Go Vege Biedronka z gazetki listopad 2023? Zobacz w naszej bazie wszystkie opinie na temat produktu masło orzechowe Go Vege Biedronka i recenzje użytkowników. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy masło orzechowe Go Vege Biedronka to dobry zakup.
Biedronka mimo pandemii nadal ma dla swoich klientów nie lada okazje. Przed świętami Wielkanocnymi mocno obniża ceny. Sieć wprowadziła też wiele udogodnień, aby maksymalnie ułatwić wszystkim zakupy. Warto zwrócić uwagę szczególnie na jeden z jest siecią sklepów, w której Polacy najchętniej zaopatrują się w produkty spożywcze. Dyskont regularnie ma dla nich mnóstwo promocji, dzięki którym można sporo zaoszczędzić. W sklepach zawsze są tłumy, które polują na niskie ceny. Każda nowa gazetka sieci kryje dla klientów niejedną cenową okazję. Pomimo tego, że w innych sklepach ceny mocno wzrosły ze względu na panującą pandemię koronawirusa, to Biedronka nie zdecydowała się uderzyć w kieszenie Polaków, wręcz przeciwnie nadal szykuje wiele nowe zasady zakupówSieć od samego początku bardzo rygorystycznie stosuje się do wprowadzonych przez rząd obostrzeń dotyczących zakupów. Według najnowszych przepisów na terenie marketu może znajdować się nie więcej niż 3 osoby przypadające na jedną kasę. Obowiązkiem sklepów jest również zaopatrzenie wszystkich klientów w jednorazowe rękawiczki. Między godzinami 10-12 w sklepach mogą przebywać jedynie osoby powyżej 65 roku życia. Przy wejściu do każdego sklepu znajdziecie również obowiązkowe dla kupujących jednorazowe obniża cenę masłaSieć ze względu na panującą pandemię wprowadziła również szereg udogodnień dla swoich klientów. W sklepach zostały wydłużone godziny pracy, tak aby każdy klient zdążył zrobić zakupy. Obecnie markety działają w godzinach 6-24. Aby uniknąć kolejek przed nadchodzącymi świętami Wielkiejnocy, dyskonty w dniach od 7 do 10 kwietnia będą otwarte przez całą dobę. Sieć nie tylko dostosowała się do nowych obostrzeń, ale wychodzi również z pomocną dłonią do swoich klientów, próbując zapewnić im jak najbardziej komfortowe warunki podczas robienia czasie, gdy wiele sklepów podwyższa ceny ze względu na spowolnienie handlu, to dyrekcja Biedronki podjęła zupełnie inne kroki. Kluczowy produkt, jakim jest niewątpliwie masło, możecie nabyć w niezwykle atrakcyjnej promocyjnej cenie. Kupując 3 kostki masła extra polskie Mlekovita, zapłacicie jedynie 3,49 zł za sztukę. Ten produkt już dawno nie był tak w czasie pandemii koronawirusaBiedronka w czasie pandemii koronawirusaBiedronka w czasie pandemii koronawirusaKrystyna MiśkiewiczZ wykształcenia dziennikarka. Z zamiłowania ogrodnik, który każdą wolną chwilę poświęca swoim roślinom. Wielka miłośniczka przyrody, właścicielka kilku psów. Wegetarianka z wyboru.